Počet položek
0 Ks
Celkem (s DPH)
0 Kč
Velikost

Velikost

Velikost

Velikost

Velikost

Košíčky

Novoroční výprodej až 30%
Pro ty nejnáročnější
Plavky pro nejmenší
Elegantní doplňky

O společnosti

o_spolecnosti.jpg

Na fotografii Česká Miss 2009 Iveta Lutovská a Jana Doležalová Miss ČR 2004

Společnost TRICO LINE TRADE je leadrem na českém a slovenském trhu plavek – nabídku tvoří dámské, pánské, dětské a sportovní plavky. Největší předností produktů TRICO LINE TRADE je výborná kvalita látek, perfektně padnoucí střihy a ohromný výběr všech druhů po celý rok.

V našich obchodech mohou zákaznice kombinovat horní a spodní díl plavek podle potřeby. Specializujeme se i na velké střihy, víme, co sluší jaké postavě a jakými triky se dá nějaké to kilo schovat. Velmi dobrou práci dokáže odvést například látka, která má nějakou neobvyklou strukturu. My vybíráme ty nejkvalitnější látky v Itálii a ve Španělsku a vždy myslíme právě i na střih, který bude z té látky ušitý. Prostě naše heslo je: Nikdo od nás neodejde bez plavek!

Protože jsme jeden z mála výrobců, kteří prodávají plavky po celý rok, šijeme ročně čtyři kolekce, z nichž je pochopitelně nejsilnější ta letní. Máme vytipované střihy, které jsou úspěšné a ty se snažíme podle trendů různě inovovat, což nabízí možnost odlišit se od ostatních neustále novými modely ve sportovní i společenské linii výborné kvality, provedení a designu. Naší konkurenční výhodou je stále speciální střih podprsenky push-up, které ocení naše exklusivní zákaznice. Jedná se o střih plavek, který má molitanové nebo gelové výplně

V letošním roce jou trendem tankini. Tedy dvoudílné plavky, které mají klasické kalhotky a místo samotné podprsenky jakýsi nátělník do pasu. My jsme na tuto poptávku mohly hned zareagovat různými střihy, barevnými variantami, vzory a strukturou materiálů. Také našim zákaznicím nabízíme i v tankinách oblíbené vycpávky s efektem push-up. Naší cílovou skupinou je vyšší střední klientela, které nabízíme vysokou kvalitu a úroveň, současně však i originalitu a extravaganci i v různých limitovaných speciálních kolekcích.

V loňském roce společnost zahájila spolupráci s modelkou Agátou Hanychovou, která se podílela na výběru látek a tvorbě návrhů a vznikla nová limitovaná edice plavek TRICO LINE by Agáta. Nejžádanější dvoudílné plavky jsou střihem uzpůsobené svou praktičností pro snadné opalování bez vypálených ramínek. V jednodílných plavkách jsou oblíbené stahovací materiály. Vzorům v letošní sezóně vévodí látky pruhované a s puntíky. Barvy jsou pro tuto sezónu voleny spíše pastelové.

Myslíme i na pány - kdo z nich chce zažít legraci nebo oslnit návštěvníky celého aquaparku může si u nás koupit retro plavky ala rozmarné léto.

Protože šijeme plavky po celý rok, jsou naše strategické prodejny právě u Aquaparků a významných obchodních centrech, kde je poptávka celoroční. Pochopitelně v nich zákazníci také najdou plážové šaty, žabky, parea a další zboží, které budou potřebovat na dovolenou v kterékoli roční době. Zde totiž můžeme nejlépe a nejrychleji reagovat na zájem trhu. Máme okamžitou zpětnou vazbu, co zákazníci chtějí, víme, jak fungují naše marketingové akce, slevy atd. a to v případě velkoobchodního prodeje nelze odhadnout.

Naše produkty presentujeme nejen vystavením na prodejnách, podporou jsou i časté módní přehlídky, presentace v médiích a účastí v zajímavých marketingových projektech, které jsou podpořeny rozsáhlou mediální kampaní.

Zboží je možné objednat také na našich webových stránkách formou e-shopu.